RC modely


Vážení čtenáři, informací na téma rc modely najdete na Internetu tuny. My se vám dnes ale pokusíme poradit, jak si užít i začátky tohoto stále se rozšiřujícího koníčku. Stejně tak se zmíníme také o spolehlivém dodavateli modelů.

Jako laik si jistě řeknete, že pro ušetření části financí, se pokusíte složit si RC lodě, auta, helikoptéry a podobně po vlastní ose. Je ale naprosto jasné, že se jedná o poměrně složitou záležitost, která se vám může krutě vymstít. I ostřílení modeláři doporučují začátečníkům své první modely zakoupit již sestavené. Vaší iniciativě se ale meze nekladou. V e-shopu rc-rcmodely.cz totiž seženete jak modely již sestavené, tak stavebnice.

E-shop rc-rcmodely.cz

RC AutaTím jsme se dostali k dodavateli RC modelů. Tento e-shop nás zaujal zejména pro svou jednoduchost a user friendly objednávání. Zboží si vyberete podle kategorií. Po zvolení kategorie už se orientujete podle autentických obrázků a technických popisků, které daný model charakterizují. Na výběr máte modely na baterie, ale také se spalovacími motory. Je jen na vás, jaký model zvolíte, a to zejména, pokud se bude jednat o koníček a rekreační použití. Modely na baterie mají v podstatě neslyšný chod. Nemají ale takový výkon a baterie musíte často nabíjet a také dokupovat, když se opotřebí. Velkou výhodou je ale nenáročnost na údržbu, o čemž u spalovacích motorů modelů nemůže být ani řeč.

Zdaleka nejjednodušší je spojit se s kamarádem nebo známým, který tomuto koníčku také podlehl a má více zkušeností. Od něho se dozvíte recenze na jednotlivé modely a co je hlavní, poradí vám do začátků tak, aby vaše první jízda, plavba nebo let s modelem nebyl zároveň také poslední. Nešetrné zacházení s modelem může vést k jeho úplnému zničení. Pokud takového kamaráda nemáte, neváhejte se obrátit na profesionály z již zmíněného e-shopu.