Tantrický sex


tantricky sexTantrické masáže, ale také tantrický sex se ve své hluboké podstatě snaží o uvolnění těla až do takové míry, že co se rozkoše týče, nemůže být ani řeč o něčem více prožitkovém. Tantra pochází z Indie, odkud se rozšířila doslova po celém světě. A není divu, protože kdo jednou okusil, nechce jinak. Musíme tedy podotknout, že prodlužování vzrušení u milování je velmi náročný proces, který musíte trénovat. Zejména muži mi dají za pravdu, že oddálení ejakulace není až tak jednoduché, rozhodně se ho ale prý naučí každý. Celkové vyvrcholení je pak jako lavina a rozhodně stojí za trénink.

Tantra vs. Kámasútra

tantraTantrický sex nemá vůbec nic společného s Kámasútrou, což si hodně laiků často a rádo plete. Kámasútra řeší v podstatě jen pozice v sexu, které samozřejmě mohou dopomoci k větší rozkoši, ale také se musí trénovat. Pokud jste zvyklí na klasiku, rozhodně si nevyberete ihned polohu, kdy je jeden z partnerů hlavou dolů nebo v jiné krkolomné poloze, která nemůže být v této fázi pohodlná nebo dokonce zdraví nezávadná.

Tantra učí trpělivosti, která je odměněna intenzivním prožitkem díky stupňovanému vzrušení. Začít například můžete tím, že nějakou dobu před vyvrcholením jednoho z partnerů si dáte, jak se říká, odpočinek. Páry, které už jsou dokonale zžité, dokáží své vyvrcholení naplánovat tak, aby bylo zároveň u obou partnerů, pak je tento trénink pro oba mnohem jednodušší, mohou se navzájem podporovat a podobně.