EROhračky pro každého


Dnešním článkem potěšíme všechny, kteří si chtějí čas od času zpříjemnit chvíle romantiky. Už dávno si při milování nevystačíme jen s partnerem, na našem trhu je totiž tolik sexuálních pomůcek, že je škoda je nezkusit. Ne nadarmo se říká „středa, je ho tam třeba“. Zkuste zaexperimentovat tedy aspoň ve středu. Podle posledních průzkumů je ale oným dnem D, kdy se většina párů odhodlá k milování, sobota. Proto my za redakci měníme ustálené rčení na „sobota, dáme tam chobota“.

Erotické pomůcky a hračky

nafukovaci pannyVraťme se ale k erotickým pomůckám. Snad v každé domácnosti by neměl chybět vibrátor a kvalitní lubrikační gel. Kdo používá jen ty, které jsou běžně dostupné v supermarketech a drogerií, si zcela jistě nemůže užívat na 100%. V sexshopech, ať internetových nebo kamenných seženete takovou škálu vysoce kvalitních gelů, že vás až oči budou přecházet. Ceny se sice pohybují od 300 Kč a výše, ale nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. Na gelu se totiž zrovna šetřit nevyplatí.

Nebojte se nakupovat na Internetu

Tím se dostáváme k prodejcům propriet pro spokojený sexuální život. Zcela jistě nakupujte na internetu, což j nejen příjemnější a diskrétnější, ale také zde najdete neuvěřitelnou šíři sortimentu. Zboží je většinou rozděleno do kategorií, takže si jednoduše vybere opravdu každý. Na výběr máte doslova vše od sexy prádélka a vibrátorů, až po nafukovací panny. Ty mohou sloužit nejen jako prostředek rozkoše, ale také jako hodně vtipný dárek.