Netshop-nakupujeme spodní prádlo


Děkujeme, že jste navštívili náš web. V dnešním článku se zaměříme na spodní prádlo, které by zdaleka nemělo být výsadou jen něžného pohlaví. Spodní prádlo je doslova nutností. Odborníci sice radí, aby prádlo bylo pokud možno z kvalitní bavlny, kterou bez problému vyperete na 60 stupňů, můžete ji sušit v sušičce a samozřejmě také žehlit. Zdaleka nejvyhledávanější jsou ale krajkové kalhotky a tzv. push up podprsenky, které opticky zvětšují poprsí.

damske sexy pradelkoZcela jinou kategorií je sportovní prádlo, které musí být v prvé řadě funkční. Zejména větší prsa musí být zpevněna natolik, aby při sportu nepřekážela. Většina sportovního spodního prádla je z funkčních materiálů, které odvádějí pot. Pohodlí je na prvním místě. Sportovní podprsenky a kalhotky jsou ale i poměrně vkusné. Místo ozdob zde najdete síťovinu nebo různé barevné proužky a podobně.

Se spodním prádlem souvisí také plavky. Velmi vyhledávané jsou dvoudílné plavky, které jsou nejen vkusné, ale také dávají větší prostor opálení. Plavky a prádlo ale nenáleží jen ženám. Také muži chtějí hezké trenýrky nebo slipy. Měkoučké materiály v hezkých barvách, to je asi to, co muži od spodního prádla očekávají. K většině trenek seženete také tričko nebo nátělník ze stejné kolekce. Nátělník se hodí pod košili či polokošili. Většina mužů ale v trenkách a tričku také spí. Pánská pyžama ale mají také něco do sebe, stejně jako vtipné nebo erotické kostýmy, které také běžně na internetových e-shopech tipu netshop007.cz, seženete.