Spolehlivost a kvalita


Kvalitní a levná garážová vrata, brány, mříže, žaluzie, rolety i markýzy určitě přivítá každý majitel rodinného domku, ale i jakékoliv jiné budovy. Všechen tento sortiment si můžete zakoupit u společnosti Univers, která na našem trhu působí již od roku 1990.

univers garazova vrataPřesto, že se nejen naše republika ocitá v krizi, společnost díky kvalitním a levným výrobkům stále prosperuje. Aktuálně byl dokoupen vedlejší pozemek stávajícího sídla společnosti v Kladně. Na tomto pozemku právě probíhá demolice stojících budov, kde později vyrostou nové budovy, na které bude přispěno dotací z evropských fondů. K čemu nové prostory? Díky přibývajícím, stále novým zákazníkům jsou potřebné i nové výrobní a skladové prostory, aby se zakázky dostali k zákazníkům, co nejdříve. Kromě této výhody, nové výrobní a skladové prostory budou potřebovat i nové spolehlivé zaměstnance, což dává možnost nových pracovních míst místním obyvatelům. Kapacita pracovních mést se zvýší až dvojnásobně.

Co bychom mohli z nabídky společnosti Univers zmínit? Když se zaměříme na stínění interiéru, měli bychom vyzdvihnout hned několik možností. Efektivního stínění můžete velmi dobře docílit například předokenními roletami, které se požívají stále častěji. Lze je totiž umístit jak při stavbě nového domu, zabudované, tak i dodatečnou montáží, umístěním na fasádu nebo do okenního výklenku. Předokenní rolety Praha mají spoustu pozitiv. Kromě skvělého zastínění, které přivítáte třeba při horkých letních dnech, jsou také velmi dobrou tepelnou izolací. Takže díky předokenním roletám ušetříte peníze za energie. Dále skvěle slouží i jako zvuková ochrana a také ochrana proti vloupání.

univers predokenni-roletyDalším způsobem zastínění jsou venkovní žaluzie, které naklápěním svých lamel regulují množství světa a tím i teplotu v místnosti. Používají se na jakékoliv budovy, díky nim se budete v místnosti cítit příjemně. Dokonce při použití v pracovních budovách bylo dokázáno, že díky venkovním žaluziím, které nastavují tepelnou pohodu, stoupla produktivita práce až o 30%. Předokenní rolety také slouží jako zajímavý architektonický doplněk.

Nakonec máte možnost ještě interiérových žaluzií, těch existuje více druhů. Jsou jimi žaluzie vertikální, horizontální a žaluzie dřevěné. Příjemným, funkčním doplňkem jsou i textilní rolety či palisé, které váš interiér mohou udělat zajímavější, díky své designové atraktivnosti.

Terasu či balkón velmi snadno zastíníte výsuvnými markýzami na míru. Jsou vyrobené z kvalitních, prověřených materiálů, což jim zajišťuje dlouhou životnost. Markýzy vám budou vyrobeny na míru a sami si zvolíte ze široké nabídky, jak přesně budou vypadat. Pokud si lámete hlavu se zastíněním zimní zahrady, trn z paty vám mohou vytáhnout markýzy venkovní výsuvné. Plzeň, tam si vyberete z nabídky Univers Tech markýzy podle vašich představ a pak už se jen budete těšit, z jejich skvělých vlastností.