Univers Tech – výroba vratových systémů a stínících zařízení


Tento článek bude zaměřen na firmu Univers Tech, která patří mezi nejvíce se rozvíjející české společnosti. Mezi hlavní výrobky této firmy spadají vrata, brány, markýzy, nebo venkovní žaluzie. Ceník všech výrobků, vratových systémů i stínící techniky, najdete na jejich webových stránkách.

stavba universHistorie firmy spadá až do roku 1990, kdy došlo k jejímu založení. Později, v roce 2004 byla firma transformována ve společnost Univers Tech s.r.o. Nebudeme přehánět, když o firmě řekneme, že je opravdovou špičkou ve svém oboru. Univers Tech je totiž největší českou společností právě v tomto odvětví. Svého postavení firma dosáhla svou skvělou prodejní filosofií. Nejenže se snaží svoje produkty neustále inovovat, vyrábět produkty za co nejnižších finančních podmínek, ale tak, aby kvalita zůstala stále vysoká, ale taktéž se se stejnou péčí starají o své zákazníky. Nabízí jim skutečně kvalitní zákaznický servis a vysokou profesionalitu. Orientace na zákazníky je jejich specifickou filosofií. Vaše přání se stává jejich prioritou. Vždy se snaží najít takové řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Sídlo společnosti se nachází na Kladensku. V současné době společnost odkoupila sousední pozemky a v nejbližší době má dojít k demolici na nich stojících budov. Za pomoci dotací z evropských fondů, má právě v těchto místech dojít k výstavbě nových budov pro společnost Univers Tech. Vzhledem k rozšíření prostor dojde rovněž ke zvýšení kapacity výroby. Výroba by měla vzrůst až dvojnásobně, takže je přirozeně jasné, že firma bude nabírat nové pracovníky, a tak dojde ke vzrůstu zaměstnanosti na Kladensku. Jen málokterá společnost se může chlubit rozvojem probíhajícím v době finanční krize.

Co tedy přesně společnost nabízí a kam se ještě můžete obrátit? Vrata jsou důležitým bezpečnostním prvkem. Zamezí vstupu do objektu nezvaným návštěvám. Mohou však také plnit protipožární funkci. A to ať už se jedná o průmyslová, nebo garážová vrata. Plzeň má také svojí prodejnu, kde přesně takováto vrata pořídíte a kam se můžete v případě potřeby obrátit, a ochotný personál vám vysvětlí vše potřebné.

Blíží se léto, a tak bychom měli myslet na příjemné zahradní posezení. Tím se může stát váš balkon, nebo terasa. Aby vás však nemile nepřekvapil déšť, měli byste dbát na dostatečné zastřešení a to například v podobě markýzy. Společnost nabízí klasické, nebo dokonce výsuvné venkovní markýzy. Co se stínícího zařízení týče, v sortimentu Univers Tech najdete například rolovací mříže, venkovní greenové rolety, nebo předokenní rolety. Praha samozřejmě nemůže zůstat bez své vlastní prodejny, takže i v tomto městě. Nejenže zde můžete zakoupit veškeré produkty, ale i tady se vám dostane plného profesionálního poradenství.