4kids je rájem hraček pro děti, stačí si vybrat!


Znáte ten pocit, když chodíte po hračkářství a nějak si nemůžete vybrat „to pravé ořechové“, navíc při poměrně malém sortimentu hraček máte pocit, že kdekoliv jinde by se to vybíralo určitě lépe? Tak zrovna tohle už vůbec nikdy nemusíte podstupovat, internetový obchod 4kids nabízí na sedmnáct tisíc různých položek všeho druhu – a jak název napovídá – vše je určeno hlavně dětem!

4kidsNajdete tu hračky doslova a do písmene pro všechny děti, od kojenců a batolat až po ty poněkud odrostlejší a školou povinné. Závěsné hrazdičky plné chrastítek jsou pro kojence skutečným potěšením, které předčí jen mámina náruč, houpací kůň nebo dřevěné kostky naopak potěší třeba dvou nebo třeba i tří leté děti, které na sebe budou velice hrdé, až postaví první „komín“. Děvčatům učarují dřevěné panenky nebo korálky – a propos, hračky ze dřeva, ty zažívají opravdovou renesanci. Po pár letech nezájmu jsou znovu na výsluní, takže jimi určitě neuděláte chybu – jde o klasický materiál, který už asi z módy nikdy nevyjde.

Máte synka, kterého nesmírně baví cokoliv kolem čtyř kol? Neujde mu nikdy žádný televizní přenos týkající se závodění? To pak budete mít na 4kids opravdu velice snadný výběr! Takové šlapací auto pak malému závodníkovi udělá určitě radost, co říkáte?

Pokud je naopak Vaše dítě velkým fanouškem četby a bez knížky si asi neumí představit večer, v nabídce 4kids je k dispozici i řada zajímavých publikací. Sci-fi, historické romány, nebo nějaká poutavá četba pro ty nejmenší. A samozřejmě, jak jinak, najdete tu i největší klasiky. Zkrátka se trochu porozhlédněte a uvidíte sami! Ovšem, ještě jedna maličkost. Když kupujete knížky, měli byste svým ratolestem pořídit i kvalitní lampičku nebo také postel, ve které se bude číst přímo náramně.

A jaké další hračky že má 4kids v nabídce? Máte třeba doma malého příznivce moderních technologií a elektroniky obecně? Tak bude asi dobré pořídit mu první notebook, ať si může hrát na malého účetního nebo sekretářku. Pokud se naučí pracovat s počítačem a psát na klávesnici už doslova v předškolním věku, může to v dnešní době opravdu daleko dotáhnout…

Ty opravdu nejmenší děti pak uchvátí třeba „mluvící“ pejsek nebo jiné zvířátko, například velice populární „Furby“, tedy v podstatě malá sovička. Jestli se Vaše ratolest chce stát slavným zpěvákem či zpěvačkou, nezbyde asi nic jiného, než coby nejideálnější hračku pořídit mikrofon na tužkové baterie. A dost možná jednou vyprodáte Carnegie Hall, což za to určitě stojí!