U Vás doma jako na Maracanã


Aneb co patří k výbavě každého fotbalového fanouška pro sledování zápasů doma v pohodlí obývacího pokoje? Ať již jde o sledování zápasů fotbalového mistrovství světa v Brazílii nebo tuzemské nejvyšší soutěže či anglické Premier League, patří k výbavě správného fotbalového příznivce zejména kvalitní audio a video sestava. Ostatně, když nemůžete sedět v patnácté řadě legendárního stadionu Estádio Jornalista Mário Filho, neboli Maracanã osobně, přeneste si alespoň kousek Brazílie k sobě do obývacího pokoje.

Audio, video, stereo…

Základem je v tomto ohledu především kvalitní televizor či promítací plátno (samozřejmě v závislosti na dispozicích Vašeho pokoje a Vašich preferencích). Díky moderním technologiím jako 3D SMART LED či Full HD nebo Ultra HD rozlišení Vám tak nebude moct během zápasu uniknout ani takový detail jako špatně sestřižená tráva nebo vykopnutý drn. Samozřejmostí jsou pak vlastnosti jako perfektní vykreslování a přesný, jasný a ostrý obraz, které dopomohou k přirozenému a ničím nerušenému vnímání gólových akcí a dalších neopakovatelných akcí. K dokonalému obrazu přitom patří dokonalý zvuk. Fanouškovské chorály, pokyny rozhodčího a poznámky komentátora, to vše může přispět k té pravé fotbalové atmosféře u Vás doma. Ideálním je v tomto ohledu domácí kino se subwooferem a vysokým počtem kanálů, tak abyste si mohli rozmístit jednotlivé reproduktory po celé místnosti a nasměřovat je tak přímo na Vaši sedačku. Bojíte-li se, že by Vás pořízení takovéto soustavy mohlo zruinovat a Vy se tak za tyto peníze mohli klidně vydat na Maracanã osobně, nemusíte se zbytečně strachovat, neboť správním naplánováním koupě a aplikací slevových kupónů, voucherů a poukazů můžete ušetřit i poměrně zajímavé částky (jako příklad budiž uvedeny slevové kódy kasa.cz).

Podtrženo, sečteno

Zkrátka a dobře, pokud máte již dost mhouření očí na obrazovku, kde fotbalový míč již ani pořádně nevidíte, je bezesporu ideální čas pořídit si soustavu novou. Nebojte se na triky míčových kouzelníků podívat zblízka a z detailu. Kvalitní audio a video výbava, fotbalový dres a šála k tomu, parta kamarádů, dle schovívavosti sousedů třeba i pár vuvuzel – a fanouškovský kotel může být i u Vás doma. Jako na mistrovství světa v Brazílii.

Zdroj: Vouchercloud

Pro zobrazení infografiky klikněte zde.