Něžné léto s obuví Mel


boty eresesSpalující sluneční paprsky, nebe bez jediného mráčku a veškerý volný čas strávený někde u vody – takhle či alespoň hodně podobně si většina z vás představuje ideálně strávené léto. Doplníte-li tyto příjemné představy o kvalitní a po vzhledové stránce něžné boty Mel, nebude vám o letošní letní sezoně absolutně nic scházet! Chcete-li se cítit pohodlně, přitažlivě a dokonale žensky, obujte své nožky do lákavých botiček, které hrají všemi barvami a slibují i nádech elegance.

Černobílá klasika

Ačkoli si léto žádá křiklavé barvy a rozmanité odstíny, čas od času se hodí vsadit na černobílou nesmrtelnou klasiku. Baleríny Mel s bílo černou kombinací se pohodlně nosí, vaší chůzi dodají na plynulosti a ženské ladnosti a k tomu všemi se i velice snadno kombinují se zbytkem vašeho outfitu. V tomto páru nebudete za šedou myšku, nýbrž za múzu, která ví, co jí sluší!

Buďte nepřehlédnutelné!

A teď z opačného konce – zapomeňte na decentnost a svou horkou kartu vsaďte na křiklavé a vesele žluté baleríny Mel, se kterými vás zaručeně nikdo nepřehlédne. V létě jsou zářivé barvy módní nutností, proto by vám alespoň jedny hravé botky určitě neměly chybět.

Něžnost v sandálech

boty eresesSandály jsou často opomíjenou obuví, které se spousta žen vyhýbá širokým obloukem. A úplně neprávem! Dávno odzvonilo dobám, kdy módnímu světu vládly nevzhledné páry sandálů, do kterých by se dobrovolně neobul ani ten největší odvážlivec. Sandály Mel jsou synonymem ženskosti, něžnosti a romantiky. Netřeba se roztomilým dámským sandálům vyhýbat, ba naopak udělejte z nich přednost vašeho outfitu.

Modrá je dobrá!

Modrá je dobrá! Tak tímto heslem se nechaly inspirovat přitažlivé sandály se značkou Melissa, které již na první pohled slibují pohodlnost a ležérní styl. Plastové modré sandály se nejen příjemně nosí, ale zároveň lákají pro svůj pro ženy netypický odstín. Nebojíte-li se vsadit na mužské barvy, jsou tyto botky vaší jasnou volbou, které rozhodně nebudete litovat.