Find Us on Facebook Bookmark & Share Subscribe to Feed
Ereses.cz | Aktuální zprávy na jednom místě

Showbiz.cz

Super.cz

Pikant.cz

Odhaleno.cz

 • Marihuana skutečně negativně ovlivňuje kognitivní funkce. A to až na tři dny!
  Marihuana je droga oblíbená především u mladých a dospívajících. Obhájci konopí přitom tvrdí, že nepůsobí na mozek negativně a že jim to nemyslí hůř než lidem, kteří tuto drogu nekouří. Ale opak je pravdou. Pozitivní zprávou nejnovějšího rozsáhlého výzkumu účinků THC na mozek je ta, že po třech dnech efekt vymizí.
  - 8 hours ago, 20 Apr 18, 7:35pm -
 • Christina Aguilera: Piercingy mi poskytují rozkoš
  Zpěvačka Christina Aguilera zjistila, že jí velké potěšení činí aplikace piercingů. Lásku k ozdobám projevovala v devadesátých letech jako dívka a na počátku kariéry byla plná kovových ozdob v různých částech těla. V sedmatřiceti se k této libůstce vrátila a nechala si nově aplikovat několik piercingů.
  - 10 hours ago, 20 Apr 18, 5:30pm -
 • Zayn Malik dostal kopačky od manažerky, protože se s ním prý nedá spolupracovat
  Zpěvák Zayn Malik se prý chová jako primadona. Tvrdí to jeho manažerka Sarah Stennett, která se jeho kariéry ujala hned poté, co opustil skupinu One Direction. Její členové mu dezertování uprostřed turné nemohli dlouho zapomenout. A podle všeho je Zayn složitá povaha, s nímž není lehké vycházet.
  - 12 hours ago, 20 Apr 18, 3:30pm -
 • Každodenní sprchování riziko infekce nesnižuje. Je to právě naopak!
  Řada lidí se denně úzkostlivě sprchuje v domnění, že se tak zbaví choroboplodných zárodků na kůži a ochrání se před nebezpečnými nemocemi. Opak je pravdou. Každodenní sprchování teplou vodou s použitím mýdla totiž tělo zbaví ochranného štítu prospěšných bakterií a tělesného mazu, čímž se kůže stane zranitelnou a snadno napadnutelnou infekcí.
  - 14 hours ago, 20 Apr 18, 1:30pm -
 • Súdánský meteorit obsahuje diamanty pocházející ze zaniklé planety
  Švýcarští vědci tvrdí, že meteorit, který dopadl na území Súdánu před deseti roky, je výjimečný nejen tím, že obsahuje diamanty, ale je kusem horniny pocházející ze zaniklé planety Sluneční soustavy. Ta se srazila s jinou a dala vznik dnešním oběžnicím Slunce.
  - 16 hours ago, 20 Apr 18, 11:35am -
 • Britská královna oplakává posledního korgiho, kterého měla
  Když se britská královna Alžběta II. stala plnoletou princeznou, dostala fenku plemene velšský korgi. Dala jí jméno Susan a ponechala si několik jejích štěňat. Když Susan zemřela, měla štěňata její dcera. A tak dále po čtrnáct generací. Posledními potomky této psí šlechtické linie byly Holly a Willow. Zahráli si dokonce v upoutávce na londýnskou olympiádu se samotnou královnou. Holly zemřela před dvěma roky,…
  - 18 hours ago, 20 Apr 18, 9:35am -
 • Herečk Claire Danes je podruhé těhotná
  Herečka Claire Danes bude letos dvojnásobnou matkou. Devětatřicetiletá hvězda totiž potvrdila, že s manželem Hughem Dancym čekají druhého potomka. Na něho se doma těší pětiletý Cyrus.
  - 18 hours ago, 20 Apr 18, 9:35am -
 • Tři šálky kávy denně sníží riziko zástavy srdce
  Káva s kofeinem nemusí být zapovězena ani kardiakům. Naopak. Podle vědců z Austrálie tři šálky kávy denně můžou snížit riziko nepravidelného srdečního rytmu. Přitom kardiologové lidem s arytmií většinou kávu zakážou. Ale podle expertů z Melbourne tři šálky denně neškodí a naopak jsou prevencí zástavy následkem fibrilace síní, která často končí mrtvicí.
  - 19 hours ago, 20 Apr 18, 8:30am -
 • V Evropě je dvakrát více přirozeně blond žen než mužů
  Rozsáhlé genetické výzkumy mezi Evropany dokazují, že muži skutečně dávají přednost blondýnám a ženy brunetům. Z analýzy genomu tří set tisíc osob evropského původu totiž vyplývá, že mezi lidmi tohoto kontinentu je dvakrát více blond žen než blond mužů. A třikrát více černovlasých mužů než brunetek. Vědci jsou z těchto výsledků sami dost zmatení.
  - 1 day ago, 19 Apr 18, 7:35pm -
 • Eva Longoria v pokročilém těhotenství odhalila hvězdu na Chodníku slávy
  Chodník slávy v Hollywoodu je zase delší o jednu hvězdu. Tu nejnovější v pondělí 16. dubna odhalila seriálová hvězda Eva Longoria. Třiačtyřicetiletá herečka přišla v pokročilém těhotenství v doprovodu kamarádky Victorie Beckham. Dvojice kontrastovala v černých a bílých šatech.
  - 1 day ago, 19 Apr 18, 5:30pm -
 • Mariah Carey je závislá na drogách a alkoholu, tvrdí americký advokát
  Mariah Carey měla raději své bývalé manažerce Stelle Bulochnik zaplatit. Americká zpěvačka teď totiž čelí nejen její žalobě, ale v předstihu ji mediálně znemožnit se rozhodl advokát zastupující žalující stranu. Ten prohlásil, že je Mariah závislá na alkoholu, marihuaně a lécích na předpis. Trojici prý kombinuje.
  - 2 days ago, 19 Apr 18, 3:30pm -
 • Slavný kuchař Gordon Ramsay zkouší být veganem
  Bývalý fotbalista a slavný kuchař Gordon Ramsay šokoval své fanoušky. Ačkoli v minulosti před kamerami provokoval přípravou šťavnatých steaků a křupavých pečínek, teď prohlásil, že se stane veganem. Vynechá všechny živočišné produkty včetně vajec a mléčných výrobků, o masu už vůbec nemluvě.
  - 2 days ago, 19 Apr 18, 1:30pm -
 • Nejmladší Hrušínský se vinul k pohledné blondýnce. Co na to manželka?
  Rudolf Hrušínský nejmladší vyrazil na premiéru muzikálu Freddie ve společnosti své mladé krásné manželky. Ovšem fotoaparáty ho zachytily, jak se měl k podobně blonďaté pracovnici divadla.
  - 2 days ago, 19 Apr 18, 11:35am -
 • Nicol Kidman okouzlila i na udílení cen pro country zpěváky!
  Herečka Nicol Kidman doprovodila svého manžela Keitha Urbana na udílení prestižních ACM Awards. A zaslouženě na sebe strhla pozornost!
  - 2 days ago, 19 Apr 18, 10:35am -
 • Té že je padesát?! Hanka Kynychová snad nestárne
  Známá cvičitelka a instruktorka Hanka Kynychová oslavila významné životní jubileum. Jen tomu číslu nechtěl nikdo věřit!
  - 2 days ago, 19 Apr 18, 9:35am -
 • Vědci vyvinuli enzym, který dokáže rozkládat PET lahve
  Katastrofální důsledky zamoření oceánů plastovým odpadem můžeme vidět ve zprávách denně. Planeta se díky lidské bezuzdné konzumaci a neschopnosti likvidovat plastové odpady topí ve hmotě, která není pro ekosystém přirozená. A tak ji neumí účinně rozkládat jako jiné materiály. Jenže vědcům z Británie se podařilo izolovat enzym, který umí plastové hmoty měnit ve směs jiných látek.
  - 2 days ago, 19 Apr 18, 8:30am -
 • Kevina Spaceyho začala vyšetřovat losangeleská prokuratura
  Herec Kevin Spacey je vyšetřován losangeleskou prokuraturou kvůli obviněním, že se dopouštěl sexuálního násilí na několika mužích. Případ dostali do rukou speciální detektivové z útvaru pro vyšetřování sexuálního násilí a výsledky šetření předali okresnímu žalobci. Kevin se měl útoku dopustit před šestadvaceti roky.
  - 2 days ago, 18 Apr 18, 7:35pm -
 • Justin Bieber dal přes pysk grázlovi, který chytil ženu pod krkem
  Zpěvák Justin Bieber si chce zřejmě zlepšit image a stal se bijcem mužů, kteří se nehezky chovají k ženám. Podle svých přátel dal přes pysk neznámému agresorovi, který chytil svou partnerku pod krkem. Kanadská hvězda ho prý praštila do obličeje a mrštila s ním o zeď. Hodiny strávené v posilovně se vyplatily.
  - 2 days ago, 18 Apr 18, 5:30pm -
 • Karl Lagerfeld: Hnutí #MeToo jen šíří toxická obvinění
  Německý návrhář Karl Lagerfeld tvrdí, že hnutí Me Too není žádným hrdinným aktem, ale pouze hyenistickým šířením toxických obvinění, bez toho aniž mají obviňující jasné důkazy. Obvinění se okamžitě stávají veřejnými psanci a odsouzenými, kterým Me Too ničí život a kariéru.
  - 3 days ago, 18 Apr 18, 3:30pm -
 • Přítel George Michaela rozprodává jeho osobní věci
  Fadi Fawaz rok a čtvrt po smrti George Michaela dokazuje, že byl skutečně jen laciná zlatokopka. Protože mu zpěvák neodkázal žádné velké jmění, kadeřník a pornoherec je na mizině. Zvyklý na vysoký životní styl po boku britského hudebníka se nedokázal umírnit a vydělat si sám na sebe. Tak teď prodává pár věcí, které mu po zpěvákovi zůstaly, a také plive na hudebníkovu památku.
  - 3 days ago, 18 Apr 18, 1:30pm -

Odkazy

Štítky