Find Us on Facebook Bookmark & Share Subscribe to Feed
Ereses.cz | Aktuální zprávy na jednom místě





Showbiz.cz

Super.cz

Blesk.cz

 • novéJih Španělska zasáhly bleskové záplavy. Při záchranné akci zemřel hasič

  Jih Španělska zasáhly bleskové záplavy. Při záchranné akci zemřel hasič

  Bleskové záplavy způsobené přívalovými dešti zasáhly jižní Španělsko. Při cestě k zásahu přišel o život jeden hasič, když se na zaplavené silnici převrhlo hasičské vozidlo se třemi muži. Dva kolegové byli zachráněni, třetího ale odnesla voda a jeho tělo bylo dnes ráno nalezeno o sedm kilometrů dále, informovaly španělské úřady.
  - 26 mins ago, 21 Oct 18, 5:05pm -
 • novéSalvini unikl trestu až 30 let ve vězení! Soud ho zprostil obvinění ze zadržování migrantů

  Salvini unikl trestu až 30 let ve vězení! Soud ho zprostil obvinění ze zadržování migrantů

  Italský ministr vnitra a šéf protiimigrační Ligy Matteo Salvini byl zproštěn obvinění z nezákonného zadržování migrantů a omezování jejich osobní svobody v kauze lodi Diciotti. Oznámila to dnes italská média. Speciální justiční orgán, takzvaný ministerský soud, v Palermu shledal jako prokázané, že se ministr Salvini nedopustil žádného přestupku, nýbrž že jen hájil „národní zájmy“, citovala z italské…
  - 37 mins ago, 21 Oct 18, 4:54pm -
 • FOTO DNE: Takhle jste Zemana ještě neviděli. Limuzínu vyměnil za dodávku

  FOTO DNE: Takhle jste Zemana ještě neviděli. Limuzínu vyměnil za dodávku


  - 1 hour ago, 21 Oct 18, 4:30pm -
 • Babí léto končí i v Praze. Místo slunečních brýlí vytáhneme deštníky

  Babí léto končí i v Praze. Místo slunečních brýlí vytáhneme deštníky

  Po pondělním přechodu studené fronty se také v Praze výrazně ochladí a skloňovat začneme podzim v pravém slova smyslu. Uvedla to meteoroložka Dagmar Honsová, podle které místo slunečních brýlí budeme potřebovat deštníky.
  - 1 hour ago, 21 Oct 18, 4:30pm -
 • Pohřeb Jana Kočky ml. (†28): Matka Olga nad hrobem chyběla!

  Pohřeb Jana Kočky ml. (†28): Matka Olga nad hrobem chyběla!

  Čtyři miliony korun měl stát pompézní pohřeb Jan Kočky ml. (†28), který zahynul po nehodě na D11, na kterou vjel v protisměru a nárazem do kamionu zabil sebe i jeho řidiče. Na smuteční obřad byly pozvány stovky lidí, stovky dalších se objevily před kostelem a absolvovaly pochod v průvodu na hřbitov, kde se tísnily před honosným hrobem. Jenže v první řadě chyběla Janova biologická matka Olga!
  - 2 hours ago, 21 Oct 18, 3:37pm -
 • „Malý Saddám“, labilní tyran. Je saudský princ zapleten i do vraždy novináře?

  „Malý Saddám“, labilní tyran. Je saudský princ zapleten i do vraždy novináře?

  Anglický spisovatel a historik Michael Burleigh promluvil o saúdskoarabském korunním princi Mohamadu bin Salmánovi (33). Označil ho za labilního a despotického tyrana, jehož krvelačná vláda ohrožuje celý Střední východ. Burleigh dodal, že vedle přezdívky MbS má korunní princ ještě jedno mnohem výstižnější přízvisko, říká se mu také „malý Saddám“. Burleighovo rozbor přinesl nedělník The Mail on Sunday.
  - 2 hours ago, 21 Oct 18, 3:07pm -
 • Po Brně jezdí plyšák! Speciální auto si vyrobil Pavel Kynický kvůli charitě

  Po Brně jezdí plyšák! Speciální auto si vyrobil Pavel Kynický kvůli charitě

  Pavel Kynický (39) z Brna si kvůli jedné charitativní akci auto přetvořil na plyšového psa a projíždí se v něm po městě. Chce jej využít pro další dobročinné projekty a přimět děti, aby se do pomoci zapojily také.
  - 3 hours ago, 21 Oct 18, 2:30pm -
 • Rozzuření diváci Tváře se pustili do poroty: Pošlete už Hámu do p**ele!

  Rozzuření diváci Tváře se pustili do poroty: Pošlete už Hámu do p**ele!

  Nejen StarDance, ale i konkurenční show Tvoje tvář má známý hlas vyvolala bouřlivé reakce u diváků. Nejenže mnozí nesouhlasili s výhrou Patrika Děrgela (29), ale dokonce dost naložili i porotci Aleši Hámovi (45) za jeho údajně nespravedlivé hodnocení!
  - 3 hours ago, 21 Oct 18, 2:03pm -

Pikant.cz

Odhaleno.cz

 • Vědci vyvinuli samolubrikující se kondom
  Kondom, který se dokáže při souloži sám lubrikovat, by měl pomoci zvýšit jeho atraktivitu a omezit šíření pohlavních chorob ve světě. Latexová ochrana, která při kopulaci začne uvolňovat zvlhčující látku, byla vyvinuta s podporou Nadace Billa a Melindy Gatesových.
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 7:30pm -
 • Gwyneth Paltrow: Sex je pro zdraví ženy nesmírně důležitý
  Herečka Gwyneth Paltrow úspěšně podniká s lifestylovým magazínem Goop, který zároveň funguje jako eshop s různými pomůckami pro zdraví a krásu žen. Celá sekce tohoto projektu je věnována ženské sexualitě a Gwyneth v ní nabízí kontroverzní vaginální sprchy či vajíčka z minerálů. Podle šestačtyřicetileté herečky je totiž zdravý sexuální život nezbytný pro celkové zdraví ženy.
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 5:30pm -
 • Herec Javier Bardem se netají tím, že by spolupráci s Woody Allenem neodmítnul
  Herec Javier Bardem si váží presumpce neviny a uměleckého génia Woodyho Allena takže odmítá jakékoli veřejné lynčování tohoto režiséra. Španělská hvězda tvrdí, že dokud nebude Allen spravedlivě souzen a odsouzen, bude s ním kdykoli v budoucnosti pracovat. A kdyby mu dnes americký filmař zavolal, aby se dostavil na natáčení, hned ráno tam bude.
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 3:30pm -
 • Virtuální realita dokáže vyvolat empatii stejně jako skutečný zážitek
  Virtuální realita působí na mozek jako skutečně zážitky. Ví se, že mozek zpracovává také záběry z televize či moderních technologií, jako by byl sám jejich svědkem. Virtuální realita imituje skutečné zážitky a na mozek člověka působí stejně, jako když je prožívá v reálném světě. To lze využít k podpoře empatie a prosociálního cítění a chování u lidí. Kupříkladu lidé, kteří zkusí být bezdomo…
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 1:30pm -
 • Mel B čelí obvinění z napadení, údajně dvakrát udeřila amerického modela
  Model Dujuan Thomas v neděli 14. října přišel na policii v Los Angeles, aby tam podal trestní oznámení na zpěvačku Melanii Brown. Členka skupiny Spice Girls je prý agresivní a nezvládá své výbuchy vzteku, takže ho po módní přehlídce v sobotu 13. října dvakrát udeřila pěstí do hrudi.
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 11:30am -
 • David Beckham: Manželství je dřina
  Manželé David a Victoria Beckham čelili na počátku léta útoku bulváru, který je už viděl rozvedené. Psalo se, že mají krizi a manželství lepí jen kvůli společnému byznysu. Nejbohatší britský pár to ale popíral zamilovanými snímky z dovolené. Nicméně třiačtyřicetiletý fotbalista teď poprvé přiznal, že ideální jeho vztah s návrhářkou Victorií rozhodně není. A že udržet manželství i po devatenácti l…
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 10:30am -
 • Keira Knightley: Jednou si mě spletli s Britney Spears
  Herečka Keira Knightley už několikrát zažila moment, kdy za ní fanoušci nadšeně přiběhli s tím, že je někým úplně jiným. Třeba s Natalií Portman si ji pletou běžně. Nejbizarnější pro ni ale bylo, když se s ní chtěla vyfotit jedna dívka, protože se domnívala, že je zpěvačkou Britney Spears.
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 9:30am -
 • Příroda kvůli masovému vymírání druhů potřebuje pět milionů let k návratu do normálu
  Dánští vědci pomocí složitých výpočtů a počítačových modelů zjistili, že současná příroda bude potřebovat pět až sedm milionů let evoluce, aby se vrátila do stavu před šestým masovým vymíráním druhů, které vyvolal člověk. Lidé svou činností a destrukcí ekosystému přispěli k tak rychlému úbytku druhů rostlin a živočichů, že se s tím příroda nedokáže vyrovnat.
  - 2 days ago, 19 Oct 18, 8:30am -
 • Čerstvě vdaná Kostková předvedla vnady v krajce
  Taneční soutěž StarDance je neodmyslitelně spjata s moderátorskou dvojicí Marek Eben a Tereza Kostková. Jak to krásné Tereze slušelo na zahajovacím večeru soutěže?
  - 3 days ago, 18 Oct 18, 3:30pm -
 • Lady GaGa potvrdila zasnoubení s Carinem. Dostala růžový diamant za 9 milionů
  Zpěvačka Lady GaGa oficiálně potvrdila, že se zasnoubila s Christianem Carinem, s nímž randí od počátku minulého roku. Dvaatřicetiletá Američanka dostala od lovce talentů a uměleckého agenta Carina prsten za čtyři sta tisíc dolarů – asi devět milionů korun. Klenotník, u něhož byl šperk pořízen, potvrdil, že se jedná o exkluzivní růžový diamant a několik menších bílých drahokamů.
  - 3 days ago, 18 Oct 18, 1:30pm -
 • Genzera přišla na StarDance povzbudit nová přítelkyně
  Bavič a bývalý tanečník Richard Genzer patří k hvězdám, které letos předvádějí své umění na parketu ve StarDance. Podpořit jej přišla i jeho nová partnerka Pavlína.
  - 3 days ago, 18 Oct 18, 11:30am -
 • Angelinu Jolie a Brada Pitta začali vyšetřovat kvůli péči o děti

  - 3 days ago, 18 Oct 18, 10:30am -
 • Vévodkyně Meghan zářila v Austrálii
  Vévoda a vévodkyně ze Sussexu – alias britský princ Harry a jeho žena Meghan Markle – pokračují v cestě po Austrálii. Podívejte se, jak to Meghan, která čeká své první dítě, u protinožců slušelo!
  - 3 days ago, 18 Oct 18, 9:30am -
 • Keira Knightley dceři zakázala princezny z produkce Disney
  Herečka Keira Knightley si nepřeje, aby její dceru deformovaly pohádky společnosti Disney. Jejich princezny prý vytvářejí negativní stereotyp ženství a poškozují dívky při dospívání. Proto se třiatřicetiletá Keira rozhodla své tříleté Edie tyto příběhy nepouštět. Nepřeje si, aby měla její dcera pocit, že žena musí být vyzáblá unylá chudinka čekající na zachránce v podobě fyzicky dokonalého prince.
  - 3 days ago, 18 Oct 18, 8:30am -
 • Jon Hamm raději snědl syrový býčí penis, než by ukázal Jamesi Cordenovi, jak ho má velkého
  Herec Jon Hamm se odvážil přijít do talk show oblíbeného britského komika Jamese Cordena. A bohužel pro něj došlo i na téma, které nenávidí. Velikost svého penisu. James se ho na rozměry „Hammakondy“ zeptal během hry na pravdu. Jon odmítl ukázat pomocí prstů, jak velký pyj má v kalhotách, tak musel sníst syrový penis býka.
  - 4 days ago, 17 Oct 18, 7:30pm -
 • Robbie Williams si myslí, že manželka má po kojení prsa jako z Picassova obrazu
  Zpěvák Robbie Williams není zrovna sociálně zdatný jedinec, kterému by něco říkalo taktní vyjadřování. Plácá prostě to, co má zrovna na jazyku. Uráží a zraňuje nejen soutěžící v pořadu X Factor, ale také svou manželku Aydu Field. Ta po kojení jejich dětí přišla o mladistvý tvar prsou. Robbie si toho přirozeně všiml, musel to však také komentovat slovy, že má „kozy jako od Picassa“.
  - 4 days ago, 17 Oct 18, 3:30pm -
 • Stephen Hawking: Bůh ani posmrtný život neexistují, ale každý si může věřit, čemu chce
  Poslední práce profesora astrofyziky Stephena Hawkinga hovoří o některých otázkách týkajících se stvoření vesmíru, cestování časem či posmrtném životě. Posmrtně vycházejí v knize Brief Answers To The Big Questions (Krátké odpovědi na velké otázky) a odhalují názory jednoho z největších géniů přelomu dvacátého a jednadvacátého století. Hawking v publikaci tvrdí, že nevěří v Boha ani posmrtný život,…
  - 4 days ago, 17 Oct 18, 1:30pm -
 • Nicole Kidman: Pod ochrannými křídly Toma Cruise jsem dozrála
  Herečka Nicole Kidman přiznává, že se za Toma Cruise provdala jako velmi mladá a naivní dívka. Pod ochranou tehdy už slavného a mocného muže se kupříkladu zcela vyvarovala sexuálnímu obtěžování. Hýčkaná ve zlaté kleci ale vydržela jen do doby, než sama dozrála v sebevědomou ženu. Pak už jí Tom nestačil a musela se osvobodit a jít dál.
  - 4 days ago, 17 Oct 18, 11:30am -
 • Stella McCartney představila nadaci pro rakovinu prsu
  Návrhářka Stella McCartney chce pomáhat ženám, které se léčí s rakovinou prsu či se jí úspěšně zbavily. Založila proto nadaci Stella McCartney Cares, kterou tento týden v pondělí představila na tiskové konferenci v Londýně. Dcera zpěváka Paula McCartneyho chce tímto přispět k prevenci, včasnému odhalení a úspěšné léčbě rakoviny prsu.
  - 4 days ago, 17 Oct 18, 10:30am -
 • Victoria Beckham tvrdí, že návrat do Spice Girls zavrhla kvůli Eltonu Johnovi
  Redakce australské edice magazínu Vogue se rozhodla pro listopadové číslo vyzpovídat Victorii Beckham. Její fotky také umístila na obálku jedenáctého vydání tohoto roku. V interview přitom britská návrhářka vysvětlila, proč odmítla comeback skupiny Spice Girls. A všechno svedla na Eltona Johna, s nímž letos vyrazili s manželem na rodinnou dovolenou.
  - 4 days ago, 17 Oct 18, 9:30am -

Odkazy

Štítky