Find Us on Facebook Bookmark & Share Subscribe to Feed
Ereses.cz | Aktuální zprávy na jednom místě

Showbiz.cz

Super.cz

Blesk.cz

Pikant.cz

Odhaleno.cz

 • Čerstvá maminka Marie Doležalová: Z mimča ukázala jen vlasy
  Umělecký pár herečka Marie Doležalová a tanečník Marek Zelinka se stali rodiči. Holčička, která přišla na svět přirozenou cestou v Podolské porodnici dali jméno Alfréda.
  - 1 hour ago, 20 Aug 18, 3:50pm -
 • Syn Jeana-Clauda Van Damma se přiznal k napadení se střelnou zbraní
  Dvaadvacetiletý syn Jeana-Clauda Van Damma bude mít záznam v trestním rejstříku. Ve středu 15. srpna se kvůli polehčujícím okolnostem raději sám přiznal k tomu, že loni v září svého kamaráda se střelnou zbraní v ruce napadl, vyhrožoval mu zabitím a držel ho proti jeho vůli v místnosti. Navíc byl pod vlivem marihuany. K výkonu trestu nastoupí v říjnu, ale podle všeho dostane jen podmínku.
  - 1 hour ago, 20 Aug 18, 3:30pm -
 • Leonardo DiCaprio za 20 posledních let randil jen s ženami mladšími 25 let
  Britský deník The Sun se opřel do soukromého života Leonarda DiCapria. Když se o něm neproslýchá, že je homosexuál a mladičkými modelkami si jen spravuje image, tak z něj dělají psychicky nevyzrálého a jinak postiženého muže neschopného závazků. Faktem ale je, že Leonardo za posledních dvacet let života neměl nikdy partnerku nad pětadvacet roků věku.
  - 3 hours ago, 20 Aug 18, 1:30pm -
 • Madonna slaví šedesátku v Maroku
  Madonna se ve čtvrtek 16. srpna dožila šedesátého výročí svého narození. Popová královna žijící toho času v Lisabonu vyrazila před víkendem slavit do Maroka, kam s ní odcestovalo všech šest potomků, které porodila či adoptovala. Americká hvězda si pronajala nemovitost Richarda Bransona.
  - 5 hours ago, 20 Aug 18, 11:30am -
 • Justin Bieber představil světu svou nevlastní sestřičku
  Zpěvák Justin Bieber má nového sourozence. Nevlastní sestra Bay se narodila 16. srpna – v den, kdy Madonna oslavila šedesátku a svět živých navždy opustila Aretha Franklin. Kanadská hvězda se pochlubila fanouškům s přírůstkem do rodiny na sociálních sítích. Dívka se narodila manželce jeho otce Jeremyho.
  - 6 hours ago, 20 Aug 18, 10:30am -
 • Britney Spears musí exmanželovi vyplatit 2,5 milionu
  Zpěvačka Britney Spears musí svému exmanželovi vyplatit 110 tisíc dolarů neboli 2,5 milionu korun. Hádají se totiž delší dobu o alimenty a spor britská hvězda prohrála. Teď musí krom odškodnění zaplatit také výlohy na advokáty a soudní poplatky.
  - 7 hours ago, 20 Aug 18, 9:30am -
 • Scarlett Johansson si loni ze všech hereček vydělala nejvíc, předčila i Angelinu Jolie
  Magazín Forbes opět spočítal výdělky herců a hereček za posledních dvanáct měsíců. A mezi hollywoodskými ženami byla absolutní jedničkou v uplynulém roce Scarlett Johansson. Předčila obě exmanželky Brada Pitta Angelinu Jolie a Jennifer Aniston.
  - 8 hours ago, 20 Aug 18, 8:40am -
 • Manželství Deppa a Heard prý skončilo kvůli výkalům v posteli
  Johnny Depp a Amber Heard se svým rozchodem v květnu 2016 postarali o mediální poprask. Amber totiž podala na Johnnyho žalobu a bulváru poskytla fotky s modřinami, které jí měl způsobit tehdejší manžel. Dvojice žila v manželství jen něco málo přes rok, ale prý to byl vztah dost vášnivý plný hádek. Tu poslední, po níž následoval rozchod a žádost o rozvod, prý vyvolaly výkaly v posteli.
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 7:30pm -
 • Jim Carrey: Mám plné zuby hollywoodských korporátů
  Herec Jim Carrey se v posledních letech neobjevuje v žádném velkém hollywoodském filmu. Do ústraní prý odešel dobrovolně, protože má plné zuby politických her v Hollywoodu a diktátu velkých studií. Raději se tak věnuje malování a využívá sociální sítě ke kritice Hollywoodu i americké politické scény.
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 5:30pm -
 • Lena Dunham ukázala jizvu po hysterektomii (FOTO)
  Herečka a zpěvačka Lena Dunham přišla o dělohu. Hysterektomii jí lékaři provedli před devíti měsíci a ona tento týden ukázala na sociálních sítích tetování, jímž oslavila jubileum operace, která jí zásadně změnila kvalitu života. Dvaatřicetiletá hvězda seriálu Girls trpěla vážnou formou endometriózy.
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 3:30pm -
 • Vážný otřes hlavy a jiná zranění mozku zvyšují riziko sebevraždy
  Údery do hlavy poškozují nervovou tkáň v mozku. Fotbalisté, ragbisté a boxeři mají prokazatelně poškozenější bílou hmotu v mozku než osoby, které nemusejí snášet časté údery do hlavy. Ale i běžná veřejnost může trpět otřesy mozku při pádu z kola či na lyžích, zranění při práci či autonehodách. Podle dánských neurologů přitom rány do hlavy souvisejí se zvýšením rizika sebevraždy. A ochrana hlavy…
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 1:30pm -
 • Slavný britský televizní pořad doporučil Madonně k šedesátinám: Zahal se a chovej dle věku!
  Tvůrci nejslavnějšího ranního televizního pořadu Spojeného království byli obviněni ze sexismu. Zpěvačce Madonně, která ve čtvrtek 16. srpna slaví šedesátiny, popřáli poněkud bizarně. Doporučili jí, aby se začala zahalovat a konečně chovat patřičně ke svému věku.
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 11:30am -
 • Šamanský nápoj navozuje v mozku stav podobný klinické smrti
  Jeden z nejsilnějších halucinogenů dimethyltryptamin (DMT) se vyskytuje v nápoji amazonských šamanů zvaných ayahuasca. Připravuje se z jedné liány a několika dalších rostlin a navozuje extrémně silné mimotělní zážitky. Paradoxně tělo si malé množství DMT tvoří samo, takže tato droga není pro mozek úplně cizí. Ale vyšší dávky v něm navozují stav, který se podobná klinické smrti. Mozek si tedy myslí, že…
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 10:30am -
 • Paris Hilton se na svatého Martina neprovdá. Proč odsouvá termín svatby?
  Dědička luxusních hotelů Paris Hilton se na konci minulého roku zasnoubila Chrisi Zylkovi. S hercem plánovala svatbu na listopad, vybrala si jedenáctý den tohoto měsíc, kdy slaví svátek Martin. Ale honosná veselka v tomto termínu neproběhne. Sedmatřicetiletá americká celebrita totiž svatbu ze zatím neznámých důvodů posouvá.
  - 3 days ago, 17 Aug 18, 9:30am -
 • Nový insekticid také decimuje včelstva!

  - 3 days ago, 17 Aug 18, 8:30am -
 • Ženy často trpící bolestí hlavy nemají chuť na sex
  Španělští vědci odhalili příčinu toho, proč mají ženy třikrát častěji migrénu než muži. A proč tyto ženy nemají chuť na sex. Můžou za to pohlavní hormony. Zatímco testosteron posilující libido před rozvojem migrény chrání, estrogen riziko naopak zvyšuje a prolaktin intenzitu bolesti zvětšuje. Estrogen přitom zvyšuje citlivost určitých nervů.
  - 4 days ago, 16 Aug 18, 5:30pm -
 • Kate Hudson je lačná po ovoci jako vosa na konci léta
  Léto je za polovinou a vosy začínají obtěžovat všude tam, kde dozrává sladké ovoce. Stejně jako pruhovaný blanokřídlý hmyz obtěžuje u každé misky s lahodnými plody herečka Kate Hudson. Blíží se totiž porod jejího třetího dítěte a ona má příšerné těhotenské chutě na ovoce.
  - 4 days ago, 16 Aug 18, 3:30pm -
 • Sloni mají mnohem vzácněji rakovinu. Díky zombie genům!
  Sloni se dožívají zhruba stejného věku jako lidé. Jejich tělo je ale mnohonásobně větší, tvoří ho až stokrát více buněk. A podle teorie pravděpodobnosti by tak jejich tělo mělo být mnohem náchylnější ke vzniku rakoviny. Opak je ovšem pravdou. Sloni onemocní rakovinou třikrát vzácněji než lidé.
  - 4 days ago, 16 Aug 18, 1:30pm -
 • Nevyspaní lidé jsou neatraktivní a asociální, proto častěji končí osaměle
  Západní svět se potýká se zásadním problémem. A tím je nevyspaná a osaměle žijící populace. Oba nešvary jsou přitom velmi významnými faktory v rozvoji závažných onemocnění a předčasné smrti. Vědci z Kalifornie zjistili, že spolu navíc úzce souvisejí. Lidé spící denně méně než osm hodin totiž vypadají neatraktivně a jsou nespolečenští. Tím pádem ohrožují své sociální vazby a končí častěji v os…
  - 4 days ago, 16 Aug 18, 11:30am -
 • Zpěvák Liam Payne randí s dvacetiletou modelkou
  Zpěváka Liama Payna po rozchodu s Cheryl Tweedy spojovali s kdekým. Před pár dny s osmnáctiletou hvězdou YouTube Mayou Henry. Ve skutečnosti ale prý randí s dívkou poněkud starší. Není to sice věková třída jeho expartnerky Cheryl, která měla o jedenáct let navrch, ale Cairo Dwek oslavila teprve dvacetiny.
  - 4 days ago, 16 Aug 18, 9:30am -

Odkazy

Jak investovat?

Na peníze se musí s rozumem

Štítky